Ben Kimim?

Hakkımda
   2000 yılının ağustos ayında Adana'da dünyaya geldim ve halen Adana'da yaşamaktayım. Şuan da Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde Edebiyat bölümü öğrencisiyim. İnsanlara dertlerimi, sıkıntılarımı veya düşüncelerimi çok fazla anlatamıyorum. Bu yüzden gereksiz konuşmaktan da gereksiz konuşanlardan da çok haz duymuyorum. Bir günde beynimiz o kadar çok şeyle meşgul olurken gereksiz bilgilere vakit ayırmak beynimize ihanet olur düşüncesindeyim. Yaşamımın içerisinde de gereksiz şeylerden mümkün oldukça uzak durmaya çalışıyorum. Küçüklüğümden beri dertlerimi,düşüncelerimi konuşup anlatmaktan çok yazmayı tercih etmişimdir. Konuşmaktan çok yazmak bana göre olmuştur hep. Bu blogun açılış amacı da bununla eş değer aslında. Kimi zaman düşündüklerimi kimi zaman hissettiklerimi kimi zaman da kimseye anlatamadıklarımı bu blogda yazacağım. Umarım siz okuyanlar için güzel ve kaliteli bir serüven olur.

11 Yorumlar

 1. Hoşgeldin o halde, yazılarını bekliyorum :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Hoş buldum :) çok teşekkür ederim, en kısa zamanda yazılarımı yayınlamaya başlayacağım.

   Sil
 2. Başarılar, hoşgeldin, düzenli olarak paylaşımları bekliyorum

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, hoş buldum çok teşekkür ederim. Düzenli olarak yazılarımı paylaşacağım sevgiler:)

   Sil
 3. Merhabalar Mavi Yazar.
  "Mavi Yazar" başlığı, bana Rengin Sakaoğlu'nun "Güneş Bazen Mavi Doğar" isimli kitabını çağrıştırdı. Söz konusu kitabı inceledim, ancak kitap hakkında henüz bende bir anafikir oluşmadı.

  Sizin başlığınızda yer alan mavi rengi neyi çağrıştırıyor, bunu ancak yazılarınızı takip ederek bulabileceğiz.

  Selam ve saygılarımla, Allah zihninizi ve bahtınızı açık eylesin.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İlerleyen yazılarımda mavinin benim için ne ifade ettiğini çokça dile getireceğim. Bahsettiğiniz kitabı okudum, şiddetle tavsiye ederim. Allah cümlemizin bahtını açık eylesin. Çok teşekkür ediyorum :)

   Sil
 4. Hoşgeldin aramıza seni tanımak güzel ;)

  YanıtlayınSil
 5. Hoşgeldin, başarılar, web siten hakkında oluşan sorunlarda veya düzenlemek istediğin yerlerde sorun yaşarsan benimle iletişime geçebilirsin.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, çok teşekkür ederim güzel düşünceniz için eksik olmayın.

   Sil
 6. Twitterda beni takip etmeye başladığında keşfetmiştim seni. Blogunun olduğunu bugün blog kataloguyla öğrendim ve hemen takibe aldım. Blog yolculuğunda başarılar :)))

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme